Odwiedził nas Mikołaj

tn_1898119_762831617104467_9178673063702316293_n.jpg - 94.20 KB „Odwiedził nas Mikołaj”

Dnia 5 grudnia, czyli dzień wcześniej niż zwykle w grupie VI mieszczącej się w budynku gimnazjum pojawił się długo oczekiwany Gość a mianowicie Święty Mikołaj. Dzieci od samego rana nie mogły doczekać się wizyty Mikołaja. Aż wreszcie po śniadaniu w asyście Śnieżynek przybył Święty Mikołaj.. Przedszkolaki z grupy VI były bardzo przejęte tą wizytą. Mikołaj przyniósł dzieciom prezenty oraz słodkie upominki. Każde dziecko powiedziało wierszyk Mikołajowi i zrobiło sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Na koniec do piosenki „Mikołaj” dzieci zatańczyły w kółeczku z Mikołajem oraz ze Śnieżynkami. W końcu nadszedł czas pożegnania, dlatego, że Mikołaj musiał odwiedzić także i inne dzieci. Przedszkolaki obiecały, że będą grzeczne oraz, że będą zjadać ładnie posiłki w przedszkolu. Mikołaj zaś obiecał, że za rok również je odwiedzi.

Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe, a wizyta Mikołaja na długo pozostanie w ich pamięci.