Przedszkolacy, bezpieczeństwo, policja…

W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo dzieci, a tym samym edukację związaną z bezpieczeństwem. Dlatego też 25 września 2012 przedszkolaków z grup: Biedronki, Pszczółki, Sowy odwiedzili funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań ze strony dzieci dotyczących codziennej pracy policjanta.

Spotkanie z dziećmi było zapowiedzią dalszej współpracy z wychowawcami z przedszkola oraz policjantami, bowiem naszym wspólnym celem jest troska o bezpieczeństwo dzieci.

Dzieci w podziękowaniu za miłe spotkanie wręczyły drobne upominki oraz zaśpiewały piosenki o ruchu drogowym.