Znamienici Goście ze Straży Miejskiej

tn_DSC06107.JPG - 196.90 KB Dnia 24 kwietnia 2015 r. Przedszkole Miejskie Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem odwiedzili znamienici goście – Pan Tadeusz Wróblewski - Komendant Straży Miejskiej w Wysokiem Mazowieckiem oraz Pani Agnieszka Perkowska – Strażnik Miejska. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie pt. „Leśna opowieść” w wykonaniu dzieci z grupy IV Pszczółki, po czym rozstrzygnęli konkurs plastyczny pt. „Samochód Strażnika Miejskiego”, którego pomysłodawcą były same przedszkolaki z grupy IV.

Do wychowawczyni grupy pani Eweliny Piekarskiej wpłynęło wiele pięknych i ciekawych prac, z których jury w składzie: Pan Tadeusz Wróblewski, Pani Agnieszka Perkowska oraz Pani Elżbieta Grabińska Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem- wyłoniło trzy główne miejsca i wyróżniono 1 pracę.

Komisja oceniająca dokonała oceny biorąc pod uwagę:

•   samodzielność wykonanej pracy,
  •   estetykę pracy,
  •   ciekawą interpretację proponowanej tematyki,
  •   pomysłowość, oryginalność.

Mając na uwadze powyższe wytyczne, komisja postanowiła nagrodzić następujące osoby:

I miejsce – Wiktoria Tymińska

II miejsce- Dawid Pikus

III miejsce – Aleksandra Krajewska

Wyróżnienie zdobył Mateusz Roszkowski.

Wszystkie dzieci zostały hojnie nagrodzone a fundatorem nagród w konkursie   pt. „Samochód Strażnika Miejskiego” był Pan Tadeusz Wróblewski Komendant Straży Miejskiej, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie w każdej podejmowanej przez nasze przedszkole inicjatywie oraz dobre serce.