„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" w wykonaniu rodziców

W Przedszkolu Miejskim Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem dnia 11 czerwca 2015 r. odbyło się niecodzienne przedstawienie w ramach prezentu dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Rodzice dzieci z gr. Muchomorów postanowili przenieść się kilka lat wstecz i zrealizować swoje dziecięce marzenia. Dla swoich pociech przygotowali przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", a że wszystko odbywało się w wielkiej tajemnicy, zaskoczenie dzieci było ogromne. Przedstawienie te zostało wystawione również podczas III Pikniku Rodzinnego w ŚWIECIE MALUCHA.

Aktorzy: Śniezka - p. Aneta Gaweł, Macocha - p. Monika Kulesza, Królewicz- p. Mateusz Jabłoński, Myśliwy - p. Waldemar Gołaś, Lustro- p. Ewelina Placek, p. Aneta Gołaś, 7 Kranoludków: p. Barbara Jankowska, p. Honorata Jabłońska, p. Beata Nowosińska, p. Katarzyna Wilaszek, p. Aneta Konarzewska, p. Ewelina Nagalsk, p. Urszula Grodzka. Gościnnie wystąpiło rodzeństwo dzieci z gr. muchomorów i tak w roli Ptaka wystąpił:Kacper Kulesza, Mateusz Wilaszek, w rolę Motylka wcieliła się Roksana Muszyńska.

Rodzice już zadeklarowali chęć przygotowania występu również w następnym roku szkolnym.