Zajęcia otwarte grupa I

Dnia 20.11.2015 r. w grupie I „Krasnoludki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z kształtowania pojęć matematycznych. Temat zajęć: „Szal Pani Jesieni”. Rodzice skorzystali z zaproszenia i przybyli na zajęcia, mieli oni niepowtarzalną okazję zobaczyć jak wyglądają zajęcia, w tym wypadku były to zajęcia z edukacji matematycznej prowadzone w grupie.

Rodzice mogli w tym dniu zobaczyć jak ich pociechy uczestniczą w zajęciach, które odbywają się każdego dnia. Dzieci były bardzo aktywne, chętnie uczestniczyły w różnorodnych zabawach. Przedszkolaki porządkowały i segregowały listki, nazywały kolory liści oraz przeliczały listki w zakresie trzech elementów. To nie ostatnie takie zajęcia z udziałem rodziców.