„Drogi Święty Mikołaju, przybądź do nas bo już czas..."

Dnia 4 grudnia 2015 roku czyli dwa dni wcześniej , niż przypadają „Mikołajki” zawitał do grupy I „Krasnoludków” tajemniczy gość Święty Mikołaj. Pomimo, że przybył do naszej sali już po śniadaniu, dzieci czekały na Mikołaja już od samego rana. Przedszkolaki ubrane na czerwono, oraz w czerwone czapeczki z uśmiechem na twarzy zadawały pytania „Kiedy przyjdzie Mikołaj?” „A czy o nas nie zapomniał?”.

Oczywiście Mikołaj nie zapomniał o dzieciach. Każdemu przyniósł podarunek. Najpierw jednak sprawdził i zapytał Panie, czy dzieci grzecznie się zachowywały, czy zjadały ładnie posiłki i sprzątały po sobie zabawki. Następnie dzieci zostały obdarowane prezentami. Przedszkolaki w podziękowaniu za prezenty zaśpiewały Mikołajowi piosenki i powiedziały ulubione wiersze. Był jeszcze moment na wspólną zabawę z Mikołajem w kółeczku i na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Świętemu Mikołajowi bardzo spodobało się w grupie I, jednak musiał iść odwiedzić pozostałe dzieci w przedszkolu, ale obiecał wrócić nas ponownie. Dzieci były bardzo szczęśliwe z wizyty Świętego Mikołaja i na pewno na długo zapamiętają tę wizytę.