Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale

Okres karnawału, pora zapustów to czas radości, zabawy, przebierańców i pochodów noworocznych trwających od Trzech Króli do Środy Popielcowej. Karnawał to czas rozrywki dla dorosłych i czas balów dziecięcych, organizowanych zarówno w domu jak i w Przedszkolu Miejskim Nr 1 ŚWIAT MALUCHA.
W odświętnie udekorowanych salach, w ciekawych, kolorowych kostiumach, wszystkie przedszkolaki bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal.

Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami. Oczywiście nie zabrakło wizyty Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Zabawa karnawałowa jest doskonałą imprezą, o szczególnie radosnej atmosferze. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą - zobaczcie sami!