MIKOŁAJKI MOGĄ BYĆ JAK Z BAJKI...

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. 6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników – reniferów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj!

Dzieci powitały Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków, obdarowując je wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania była wizyta Mikołajki Basi, która własnoręcznie upiekła przepyszne pączki i obdarowała nimi dzieci z gr. V Sowy, za co bardzo dziękujemy.

Na zakończenie spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz Paniom zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał także, że odwiedzi nas za rok.