Aktualności

KOLEJNY ROK BIJEMY RAZEM REKORDY

   16 października 2017 r. o godz. 12.00 po raz trzeci chętne dzieci oraz pracownicy naszego Przedszkola przystąpiły do próby bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej, prowadzonej przez jak największą liczbę osób, organizowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, w ramach programu „Ratujemy i uczymy Ratować”. Dzięki tego typu akcjom dzieci nabywają nawyki odpowiedniego zachowania się w przypadku zagrożenia zdrowia i życia osób poszkodowanych.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków, że tak chętnie i aktywnie uczestniczyły w ćwiczeniach resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Brawo!

Dziękujemy serdecznie Panu Mirosławowi Gregorczuk, Dyrektorowi Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy za wypożyczenie fantomów oraz Panu   Robertowi Kaczyńskiemu  za nagranie tego wydarzenia.