Św. Mikołaj z wizytą u przedszkolaków

W „Mikołajki” zawitał do naszego przedszkola niezwykły gość Św. Mikołaj. Dzieci ubrane na czerwono, uśmiechnięte, zadawały wciąż pytania: „Kiedy przyjdzie Mikołaj?” „A czy na pewno o nas nie zapomniał?” Oczywiście Mikołaj nie zapomniał o żadnym z dzieci. Każdemu przyniósł podarunek. Najpierw jednak sprawdził i zapytał Panie, czy dzieci grzecznie się zachowywały, czy zjadały ładnie obiadki i sprzątały po sobie zabawki.

Niektóre przedszkolaki musiały złożyć obietnice poprawy. Następnie dzieci zostały obdarowane prezentami. Przedszkolaki w podziękowaniu za prezenty zaśpiewały Mikołajowi piosenki  i powiedziały ulubione wierszyki. Był jeszcze moment na wspólną zabawę i na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Radości dzieci nie było końca.