Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów artykuly/2019/pomigacze oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wycieczka do Wioski Świętego Mikołaja

Dnia 05.12.2019 r. dzieci z naszego  przedszkola wybrały się do "Wioski  Świętego Mikołaja" w Pomigaczach k. Białegostoku. Na powitanie  poczęstowano nas pyszną korzenną herbatką z mikołajowymi pierniczkami serwowaną przez Elfy. Następnie dzieci wzięły udział w warsztatach z Elfami , gdzie samodzielnie mogły zrobić pierniczki, ozdoby na choinkę oraz napisać list do Świętego Mikołaja. Spędziły także miło czas z Mikołajem w jego chacie, zobaczyły jak on mieszka, wysłały listy na poczcie elfowej, a także obejrzały fabrykę prezentów.

Bardzo dużą atrakcją było zwiedzanie mini ZOO, gdzie dzieci mogły  zobaczyć z bliska różne zwierzęta, jak: małpy, wielbłądy, kangury, osiołki, koniki, strusie, lamy, jeżozwierze, króliczki, a nawet renifery.

Był to dzień pełen wrażeń i emocji.  Wracaliśmy do przedszkola zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi z  pobytu w „Wiosce Świętego Mikołaja”.

{gallery}artykuly/2019/pomigacze{/gallery}