Aktualności

X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

 

X Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola w dniu 11.12.2019r. spotkaliśmy się już po raz dziesiąty na Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pt. „Gore gwiazda Jezusowi”. Na przegląd przybyły dzieci z wielu okolicznych przedszkoli.

      Organizując ten konkurs, chcemy podtrzymać tradycję śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwić dzieciom zaprezentowanie swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs, jak co roku przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały się do występu. Poziom konkursu, jak orzekło jury, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój. Ostatecznie wyłoniono czterech  laureatów. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi, które to ufundowała Rada Rodziców naszego przedszkola oraz Urząd Gminy Wysokie Mazowieckie - za co serdecznie dziękujemy. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.

 Prowadzące konkurs: Monika Kruczkowska, Sylwia Choińska .