INFORMACJA DO RODZICÓW

Drodzy Rodzice

Przedszkole Miejskie Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem jest przygotowane na przyjęcie kolejnych dzieci.

• Sale są przygotowane zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi GIS, MZ i MEN z dnia 30 kwietnia 2020 roku oraz GIS z dnia 04 maja 2020 roku.
  • Zapewnienie opieki dzieci w dużych salach przestronnie rozmieszczonych w budynku przedszkola.
  • Zapewnienie całodziennej opieki z możliwością zabawy na sali wielofunkcyjnej w nowym skrzydle budynku przedszkolnego.
  • Zabawy: plastyczne, taneczne, rytmiczne oraz sportowe z wykorzystaniem maxi klocków oraz torów przeszkód rozwijających sprawność dziecka.
  • Zwiększenie miejsc parkingowych na terenie placu przedszkolnego zapewni bezpieczne przejście do budynku przedszkola.

ZAPRASZAMY DZIECI DO PRZEDSZKOLA

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1 ŚWIAT MALUCHA informuje, że przedszkole będzie pracowało w okresie wakacyjnym w lipcu i sierpniu 2020 roku.

Zachęcamy do zgłaszania dzieci na okres wakacyjny do 26 czerwca. Zgłoszenie dziecka prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie do  przedszkola tel. (86) 275 08 08

Zgłoszenie powinno zawierać:

- nazwisko i imię dziecka

- wiek dziecka

- okres pobytu dziecka w przedszkolu