Piknik Rodzinny w ŚWIECIE MALUCHA II

tn_DSC03565.JPG - 207.12 KBW piątek 23 maja 2014 roku w Przedszkolu Miejskim Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem odbył się już po raz drugi Piknik Rodzinny. Rok temu zrodził się pomysł organizacji imprezy tego typu. Jak się okazało przedsięwzięcie było interesujące, a przygotowania budziły pozytywne emocje. Ta wyjątkowa uroczystość, której celem była wspólna, dobra zabawa, wzmacnianie więzi rodzinnej, jak również zbiórka pieniędzy przeznaczona na dofinansowanie placu zabaw, spotkała się z wielką aprobatą jej uczestników: dzieci, rodziców, władz samorządowych oraz wielu wspaniałych gości i sponsorów. To właśnie dzięki nim nasz plac zabaw został wzbogacony o nowe zabawki dla dzieci.

Już od rana wspaniałą zabawę zapowiadała piękna pogoda oraz uśmiechnięte twarze dzieci czekających z niecierpliwością na wielkie otwarcie. Baloniki, dmuchane place zabaw oraz namioty tematyczne zdobiły ogród przedszkolny, a czas umilał i bawił zespół Makler pana Sylwestra Włostowskiego oraz zespół Rezonans pana Adama Włostowskiego. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor przedszkola Elżbieta Grabińska, która na wstępie podziękowała wszystkim, którzy wspierają nasze przedszkole: Władzom Samorządowym, rodzicom, opiekunom, darczyńcom, sponsorom, nauczycielom, pracownikom przedszkola. To właśnie dzięki ich uprzejmości i dobremu sercu nasze dzieci zyskały wspaniałe zabawki na placu zabaw.

Dzięki pomocy wszystkich zaangażowanych w organizację Pikniku Rodzinnego, mógł on zaobfitować w wiele atrakcji. A były to między innymi: pokaz umiejętności Straży Pożarnej, Policji, Wojska, instruktaż udzielania pierwszej pomocy przez ratownika medycznego pana Roberta Kazana, kącik wizażu dla dzieci oraz chętnych rodziców, pokaz umiejętności sportowych MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, mecz piłki nożnej Rodzice kontra Dzieci, gry i zabawy sportowe z udziałem rodziców, pokaz Koła Tańca Nowoczesnego działającego przy MOK, występy dzieci z okazji Dnia Rodziny, rozstrzygnięcie Wewnątrzprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Świat Juliana Tuwima widziany oczami dziecka”,  kącik ciastowo – kawowy, grill, grochówka wojskowa, loteria fantowa oraz cieszące się ogromną popularnością wśród dzieci dmuchane place zabaw.

Sprzyjająca pogoda i miła atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, a impreza trwała do późnego popołudnia. Była to doskonała okazja do oderwania się od codziennych zajęć i obowiązków na rzecz czynnego spędzania czasu z całą rodziną. Wspólne przygotowania pozwoliły na integrację ze środowiskiem rodzinnym i lokalnym oraz wygenerowanie wspólnych wspomnień. A już za rok zapraszamy na trzecią edycję Pikniku Rodzinnego.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i dzieci Przedszkola Miejskiego Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i obsługi Pikniku Rodzinnego. Dziękujemy sponsorom, rodzicom oraz artystom, zespołom i gościom, którzy swoimi występami i pokazami uświetnili nasz piknik, zorganizowali dodatkowe atrakcje, upiekli ciasta, pomogli w obsłudze oraz swoim licznym udziałem sprawili, że tegoroczny piknik mógł nabrać prawdziwie rodzinnego wymiaru.

Szczególne podziękowania kierujemy do następujących osób: Pana Jarosława Siekierko, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie; Pani Ewy Konarzewskiej, Zastępcy Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie; Pana Józefa Sokolik, Dyrektora CKZ w Wysokiem Mazowieckiem; Pana Ryszarda Flanc, Zastępcy Przewodniczącego Rady Miasta Wysokie Mazowieckie; Pana Szymona  Buczyńskiego, Przewodniczącego Komisji Finansowej Rady Miasta Wysokie Mazowieckie; Pani Aliny Ewy Zdziarskiej, Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Potrzebujących Pomocy „Bliżej Ciebie”; Pani Małgorzaty Sałęga, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem; Pani Marianny Kaczanowicz, Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku; Pana Tadeusza Wróblewskiego, Komendanta Straży Miejskiej w Wysokiem Mazowieckiem; Pana Grzegorza Mierzejewskiego, Komendanta Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem; Pana Andrzeja Koc, Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem; Pana Waldemara Proszkin, Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej; Pana Jarosława Zaczek, Dyrektora Mazowieckich Zakładów Graficznych; Pani kpt. Renaty Truszkowskiej, Dowódca Kompani JW2031 w Plewkach; Pana Bogusława Bielińskiego, Prezesa MKS Ruch Wysokie Mazowieckie; Pana Marcina Piszczatowskiego; Pana Waldemara Herman, Piekarnictwo Sprzedaż Artykuły Spożywcze; Pana Andrzeja Mortel, Rzeźnictwo i Wędliniarstwo; Pana Sebastiana Brzozowskiego i Pana Wojciecha Brzozowskiego, Sklep spożywczy „U Wojciecha”; Pana Zdzisława Szymoniak; Klubu Motocyklowego „Łabędź”; Pana Wiesława Stanisławskiego, Leśnika Nadleśnictwa Rudka; Pana Roberta Grochowskiego, Przewodniczącego Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 1 Świat Malucha w Wysokiem Mazowieckiem; Pana Waldemara Gołaś, Zastępcy Przewodniczącego Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 1 Świat Malucha w Wysokiem Mazowieckiem; Pana Grzegorza Pietrzykowskiego; Pana Roberta Kulesza; Pana Roberta Kazana; Pana Sylwestra Włostowskiego; Pana Adama Włostowskiego; Pani Weroniki Kapelewskiej; Pani Joanny Konickiej; Pani Anety Gołaś; Pani Jolanty Deszczyńskiej; Pana Atanas Gagov i Pani Marty Pietrzak-Gagov; Pani Anny Magusiewicz; Pana Dariusza Godlewskiego; Pana Pawła Zagroba; Pani Edyty Skawskiej; Pani Agaty Ptaszyńskiej; Pana Dariusza Zielińskiego; Państwa Anny i Macieja Baryczka; Państwa Ewy i Mariusza Krajewskich.