Biedronki w Banku Spółdzielczym w Wysokiem Mazowieckiem

tn_DSC03891.JPG - 98.26 KB

W dniu 29.05.2014 r. dzieci z grupy Biedronek udały się na wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem. Dzieci miały już sporą wiedzę na temat banku bo mieści się on niedaleko przedszkola , poza tym dzieci bywały  tam już nieraz ze swoimi rodzicami. Tym razem miały okazję zwiedzić wszystkie pomieszczenia banku i zapoznać się z pracą osób na poszczególnych stanowiskach. Grupie Biedronek szczególnie podobały się maszyny  do liczenia. Każde dziecko pragnęło wziąć na pamiątkę papierowy pasek z rzędami wydrukowanych cyferek. Na koniec dzieci obejrzały się salę konferencyjną, gdzie zostały poczęstowane słodkim „co nie co”. Każdy  przedszkolak otrzymał również wspaniały  prezent. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie i wspaniałe upominki.