Dzień Edukacji Narodowej w Świecie Malucha

DSC04219.JPG - 45.26 KB“Nasza Pani jest kochana, zawsze ma dla dzieci czas,
zwykle pani śpiewa dla nas ale dziś posłucha nas ...”

Przedszkole to drugi dom, a nauczyciel to niezwykle ważna osoba w życiu szczególnie małych dzieci – to opiekun, przewodnik, autorytet. Bycie nauczycielem przedszkola jest nie tylko zawodem, ale także odpowiedzialną misją.

14 października jak co roku radośnie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, był to wyjątkowy  dzień dla wszystkich nauczycieli, pracowników  przedszkola. Dzień niezwykły bowiem dzieci z grupy V Sowy poprzez  śpiew i recytowane wiersze wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność wychowawcom i opiekunom oraz całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację.  Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości. Do życzeń dołączyła się Pani Dyrektor, dziękując całemu personelowi za trud włożony w dotychczasową pracę i życzyła dalszych sukcesów.

Na zakończenie części artystycznej, nauczyciele oraz pracownicy przedszkola obdarowani zostali pięknymi kwiatami przez naszych wychowanków.

Serdecznie dziękujemy za życzenia i miłe słowa, które otrzymaliśmy od dzieci i rodziców.