Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Krasnoludków

tn_DSC04477.JPG - 181.95 KB   Uroczystość pasowania w przedszkolu

W dniu 4 listopada 2014 roku na grupie I w Przedszkolu Miejskim Świat Malucha w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Przybyli na nią zaproszeni goście: p. Jarosław Siekierko – Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, p. Stanisław Chmielewski – Przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty oraz rodzice.

Dzieci z wielkim przejęciem zaprezentowały wiersze, piosenki i pląsy. Nie obyło się bez dziecięcych wzruszeń i emocji, za co przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, że jednak nasi mali aktorzy dotrwali do końca. Dziękujemy zaproszonym gościom oraz p. dyrektor Elżbiecie Grabińskiej za miłe słowa do dzieci i rodziców oraz rozdanie pamiątkowych dyplomów pasowania na przedszkolaka. Uroczystość ta na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.