Międzynarodowy Dzień Kota

Międzynarodowy Dzień Kota.

W dniu 17 lutego w  Przedszkolu Miejskim nr 1 ŚWIAT MALUCHA obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto Kota”. Z tej okazji przedszkolaki z grupy IV wzięły udział w  kocich zabawach. Wszystkie dzieci zamieniły się tego dnia w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały ten dzień w pamięci.

Koncepcja Pracy Przedszkola

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Koncepcją Pracy Przedszkola.

Wiosenne kąciki przyrody

tn_20150323_093717.jpg - 155.29 KBWiosenne kąciki przyrody

Dziecko jest istotą ciekawą świata. Ma ogromną potrzebę poznawania przyrody, obserwując otaczający świat napotyka na wiele problemów, z którymi nie zawsze radzi sobie samodzielnie. Dlatego od najmłodszych lat trzeba dziecku pomóc i zrozumieć przyrodę.

Czytaj więcej: Wiosenne kąciki przyrody

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Statutem.

Załączniki:
Pobierz plik (Statut.pdf)Statut.pdf480 kB