Aktualności

Karnawał czas zacząć

tn_DSC05272.JPG - 158.76 KB„W karnawale same bale”

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, dzień, który dostarcza najmłodszym wielu niezapomnianych przeżyć i radości. W naszym przedszkolu bal odbył się 23. 01. 2015 r. Panie pracujące na grupach dołożyły wszelkich starań, aby sale „zaczarować” w magiczne miejsce, zmieniono je w sale balowe, pełne pięknych kolorowych ozdób oraz balonów.

 

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich barwnych postaci, trudno było wśród nich rozpoznać naszych przedszkolaków! Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, a wręcz przeciwnie był jeszcze większy, gdy w salach pojawiał się wyczekiwany gość- Mikołaj. Dzieci witały go wierszami, piosenkami i zapraszały do wspólnej zabawy w rytmach przebojów przedszkolnych. Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezent, po czym nastąpiły pamiątkowe zdjęcia- grupowe i indywidualne.W tym dniu nie zabrakło również konkursów, quizów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. W trakcie trwania balu pojawili się rodzice naszych milusińskich, którzy bardzo chętnie tańczyli z przedszkolakami. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.