Aktualności

Prezenty dla Bohaterów onkologii

Coraz bliżej Święta. Magiczny czas, na który wszyscy czekamy. Czekamy na Mikołaja, prezenty, spotkanie z bliskimi przy Wigilijnym stole. I koniecznie musi być śnieg, żeby z dziećmi iść na sanki.
A co z dziećmi, które Święta spędzają w szpitalu? Na pewno będzie Wigilia i choinka. Pewnie przyjedzie mama i tata, pod warunkiem, że będą na 100% zdrowi, bo jak mają katar to już nie mogą. Święta się odbędą to jest pewne.
Wspólnie możemy sprawić, aby dzieci chociaż przez te kilka dni zapomniały o kroplówkach, chemioterapii i badaniach. Wspólnie możemy wywołać uśmiech na ich buziach.  

Dlatego w tym roku postanowiłyśmy przyłączyć się do Akcji Prezenty Dla Onkoludków!!! Pomagamy!!!! organizowanej przez organizację Dzielni i Waleczni. W naszym przedszkolu od 30 listopada do 11 grudnia na wszystkich grupach będziemy zbierać podarunki, które przekażemy dzieciom z oddziałów Onkologii i Hematologii w Białymstoku. Mali bohaterowie najbardziej potrzebują: gier dydaktycznych, kolorowanek, książek, zabawek, ubrań, słodyczy i kosmetyków. 
Gorąco zapraszamy do udziału w akcji. Podarujmy dzieciom uśmiech ma Święta!