Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów artykuly/2015/czyzew2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Aktualności

Roztańczone Brzdące na XVII Powiatowych Prezentacjach Zespołów Tanecznych „Wesoły Pląs” w Czyżewie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów artykuly/2015/czyzew2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

   W niedzielę 24 kwietnia 2016 r. na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie odbyła się XVII edycja Powiatowych Prezentacji Tanecznych „Wesoły Pląs”. Nasze przedszkolaki z koła tanecznego -  Roztańczone Brzdące – wykonały układ „For Grease” do wiązanki przebojów z musicalu „Grease”. Cały nasz taniec trwał ok. 4 minut, dzieci ubrane były w stroje stylizowane do kultowego musicalu. Chłopcy z bujną czupryną jak u Johna Travolty, dziewczynki z kokardami we włosach.

Dzieciom towarzyszyły ogromne emocje, które podczas występu sięgnęły zenitu. Przedszkolacy spisali się fantastycznie, układ był wykonany perfekcyjnie, synchronizacja niebywała, zadowolenie naszych małych tancerzy i widzów nas oglądających niebywałe.

Po występach wszystkich zespołów w części I, zostaliśmy nagrodzeni piękną statuetkę oraz pamiątkowymi gadżetami. Małym tancerzom należą się wielkie brawa!!!

 

{gallery}artykuly/2015/czyzew2015{/gallery}