Aktualności

W barwach biało - czerwonych

  Nasze przedszkole zostało zaproszone przez Zarząd Rodziny Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej oraz Podlaski Kurator oświaty do udziału w projekcie „W barwach biało-czerwonych”, który realizowany był z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi.

Udział w projekcie polegał na opracowaniu i zrealizowaniu własnego, dostosowanego do potrzeb przedszkola przedsięwzięcia, które miało na celu zintegrować społeczność przedszkolną w przygotowaniu świątecznych dekoracji w szkole lub na zewnątrz budynku przedszkolnego. 

Nasze przedszkole bardzo ceni wartości patriotyczne, dlatego chętnie wzięliśmy udział w tym projekcie. Wspólnie z dziećmi i ich rodzicami oraz pracownikami przygotowaliśmy dekoracje w holu naszego przedszkola. Upiekliśmy ciasteczka w kształcie serduszek, które polukrowaliśmy na kolory naszej flagi. W piątek 29 kwietnia w naszym przedszkolu rozdawaliśmy biało-czerwone ciasteczka oraz program obchodów uroczystości miejskich związanych z 225 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po południu wyszliśmy na spacer, aby nasze słodkości wręczyć obywatelom naszego miasta oraz zaprosić wszystkich do udziału w uroczystościach Święta Konstytucji 3 Maja. 

 

Załączniki:
Pobierz plik (W barwach biało-czerwonych.pptx)W barwach biało-czerwonych.pptx2344 kB