Aktualności

Odwiedziny Kici Koci

 odwiedziny Kici KociKicia Kocia to rezolutna kotka, która jest bohaterką uwielbianej przez dzieci serii edukacyjnych książek autorstwa Anity Głowińskiej. Rodzicom przedszkolaków nie trzeba przedstawiać małej psotnej kotki, która podbiła serca polskich czytelników.

Wieść o tym, że Kicia Kocia, bohaterka książeczek dla dzieci – mieszkająca na co dzień w Poznaniu, odwiedzi sklep PUCHATEK, rozniosła się po całym naszym mieście i okolicy. Dzięki uprzejmości właścicieli sklepu PUCHATEK Kicia Kocia odwiedziła nasze przedszkole, rozdawała autografy, ale też całą masę uścisków i buziaków. Dzieci rysowały dla niej laurki, słuchały jej bajeczek i cierpliwie czekały na wspólne tańce i zabawy.

Setki uścisków, piątek i autografów. Kocie malowanki i wspólne czytanie. Wizyta Kici Koci w naszym przedszkolu okazała się prawdziwym sukcesem.