Aktualności

Jestem już przedszkolakiem

 zdjęcie główne grupyListopad oraz grudzień były miesiącami ciężkiej pracy dla naszych nowych przedszkolaków. Wielkimi krokami zbliżał się do nich uroczysty i jakże ważny dzień pasowania na przedszkolaka! Podczas trwania uroczystości maluchy potwierdziły, że dobrze czują się w naszym przedszkolu! Odświętne stroje, udekorowanie każdej z sal podkreśliło wyniosłość owego wydarzenia. Dzieci pięknie zaprezentowały się poprzez śpiewanie piosenek, recytowanie wierszyków oraz rytmiczne tańce.

Swoim występem dzieci z każdej grupy przekonały Panią Dyrektor Elżbietę Grabińską, wicedyrektor Mirosławę Zielińską oraz przedstawicielkę rady rodziców Panią Annę Łapińską, że zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków! Po uroczystym występie dzieci, Pani dyrektor dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Wszystkie dzieci na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy oraz kuferki z niespodzianką. Tegoroczne pasowanie różniło się od pozostałych, ponieważ przez sytuację pandemii, która panuje w naszym kraju w uroczystości nie mogli uczestniczyć rodzice dzieci dla których z pewnością był to tak samo ważny dzień. Jednak stanęliśmy na wysokości zadania, sprostaliśmy przeciwnościom losu i w rezultacie każdy z rodziców otrzymał relacje video z pasowania swojej pociechy! Z uśmiechem na twarzach oraz w miłej i przyjaznej atmosferze minął kolejny dzień z życia w naszym przedszkolu. Nowym przedszkolakom życzymy aby nowy rozdział, który właśnie się rozpoczął w ich życiu w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości oraz samych radosnych i pogodnych chwil!