Przedstawienia bożonarodzeniowe tradycją naszego przedszkola

obrazŚwięta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas okres najbardziej wyczekiwany w całym roku .Jest to czas, kiedy możemy odpocząć od codziennych obowiązków i zatrzymać się na chwilę .Święta te spędzamy w gronie naszych najbliższych, wspólnie kolędując. To piękne chwile, kiedy czekamy na narodziny Jezusa Chrystusa – Syna Bożego. Dzieci z naszego przedszkola miały wiele pracy w okresie poprzedzającym ten magiczny czas przygotowały bowiem wraz z Paniami przedstawienia bożonarodzeniowe oraz śpiewały kolędy, pastorałki maleńkiemu Jezuskowi.

Grupa I - przedstawienie świąteczne „Maleńki Aniołek”

Grupa II – bożonarodzeniowy montaż słowno- muzyczny „Lulajże Jezuniu”

Grupa III – przedstawienie świąteczne „Maleńka miłość”

Grupa IV - przedstawienie bożonarodzeniowe pt.” Anioły są wśród nas”.

Grupa V - montaż słowno- muzyczny „Czas wigilii – czas pokoju”

Pięknie przygotowana scenografia nadała tej uroczystości niezwykły charakter i wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój.

Nasze najmłodsze przedszkolaki śpiewały kolędy i pastorałki.

Grupa VI – „Przybieżeli do Betlejem”

Grupa VII – „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Grupa VIII – „ Świeci gwiazdka”

Grupa IX – „Była noc”

Grupa X – „Przybieżeli do Betlejem”

Grupa XI – „Świeć gwiazdeczko”

Grupa XII – „Zostań Jezu mym braciszkiem”

Ponadto całe Przedszkole wzięło udział we wspólnym kolędowaniu – koncercie online organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, wykonując kolędę „Wśród nocnej ciszy”.