Kocham Babcię, kocham Dziadka

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane Babcie i Dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Wyjątkowo w tym roku dzieci nie mogły zaprosić swoich Babć i Dziadków na uroczyste akademie z okazji dwóch szczególnych świąt: Dnia Babci i Dnia Dziadka. Niestety obowiązujące obostrzenia nie pozwalają na tego typu spotkania.

Aby uhonorować to święto dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały piękne laurki, które zabrały do swoich domów, aby móc wręczyć je swoim kochanym babciom i dziadkom. Dzieci także z wielkim zaangażowaniem, pod czujnym okiem swoich Pań uczyły się recytować wiersze i śpiewać piosenki, by później móc jak najlepiej zaprezentować swój występ artystyczny. Przedszkolaki poprzez wiersz i piosenkę mogły wyrazić swoje uczucia i uznanie dla babć i dziadków za trud włożony w ich wychowanie. Są to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu.

„Kochana babciu, kochany dziadku,
dziś wam przynoszę po jednym kwiatku,
do tego dokładam serdeczne życzenia,
niech wam się spełnią wszystkie marzenia!”

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.