Aktualności

Zgadnij kim jestem-bal karnawałowy

„Zgadnij kim jestem”- Bal karnawałowy przedszkolaków.

W dniach 21-22. 01. 2020r. obył się w naszym przedszkolu najbardziej wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy- niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. To moment, kiedy można przebierać się do woli- dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, głownie Elsa, delikatne motylki i biedronki ,a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj...  nie sposób zliczyć
i wymienić tych wszystkich  postaci. Tradycją jest, że w tym dniu dzieci odwiedza Mikołaj, który bardzo chętnie uczestniczy we wspólnych pląsach, robi pamiątkowe zdjęcia i obdarowuje prezentami.Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce, a na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa oraz liczne konkursy przyniosły wiele radości naszym przedszkolakom, to było głównym celem balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

 

Joanna Szulborska