Aktualności

KONCERT W PRZEDSZKOLU

 

W czwartek 20 maja 2021r.   do naszego przedszkola przybyli uczniowie wraz z nauczycielami z Samorządowej  Szkoły Muzycznej  I stopnia w Wysokiem Mazowieckiem. Wśród gości nie zabrakło również Wicedyrektora   Miejskiego Zespołu Szkół do spraw kształcenia artystycznego p. Adama Januszkiewicza ,a także  Dyrektora   Miejskiego Zespołu Szkół, Jarosława Jankowskiego. Wykazując się wielkim talentem, uczniowie wykonali  dla przedszkolaków przepiękny koncert. Artyści zagrali na różnych instrumentach :gitarze, skrzypcach, fortepianie, akordeonie i saksofonie . Dzieci były pod wielkim wrażeniem zaprezentowanych umiejętności młodych wirtuozów.

 

Spotkanie wywołało duże zainteresowanie dzieci i chęć nauki w tej szkole. . Przemiła atmosfera na długo zostaną w naszej pamięci. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków są przyszli adepci sztuki muzycznej?

Bardzo dziękujemy młodym artystom za cudowną lekcję muzyki i mamy nadzieje, że jeszcze się spotkamy.

Monika Kruczkowska