Karnawałowe zabawy

Bal karnawałowy jak co roku dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją  lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele radości. W  przedszkolu to jeden z ulubionych dni. Przedszkolaki mogą wtedy być super bohaterami wróżkami, księżniczkami lub tym kim sobie wymarzą. Już od rana w naszym przedszkolu pojawiały się różne bajkowe postacie nie tylko. Radości i zabawom nie było końca, A na balu same niespodzianki: tańce, , zabawy z Kici Kocią która dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionego  sklepu Puchatek odwiedziła naszych podopiecznych,   gry i konkursy oraz spotkanie z długo wyczekiwanym przez wszystkie grzeczne przedszkolaki gościem specjalnym- Świętym Mikołajem, który nie zapomniał o wspaniałych prezentach.

Ewa Tadeusiak