Drodzy Dziadkowie

Pamiętamy o Święcie Babci i Dziadka

Jak  co roku w Przedszkolu Miejskim NR 1 ŚWIAT MALUCHA  obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka. Wszystkie grupy przygotowywały się do tego święta. Dzieci wcześniej na zajęciach wypowiadały się o swoich dziadkach, opowiadały co lubią robić z babcią i dziadkiem jak spędzają z Nimi wolny czas. Nasi wychowankowie chętnie wykonywali dla swoich babć i dziadków różne niespodzianki – laurki w formie serc lub kwiatków, lepiły serduszka, kleiły kalendarze. Z tej okazji dzieci uczyły się wierszy, ról w scenkach, piosenek i zabaw tanecznych z którymi zaprezentowały się dla swoich bliskich przez Facebook. Jak zwykle, występy były dla nich chwilami emocji i przeżyć, ponieważ każde dziecko starało się wypaść jak najlepiej. Przesyłanie uśmiechów całusków ,pomachanie babciom i dziadkom oraz radosne życzenia i ukłony – to wszystko oddawało miły uroczysty akcent tym występom. Całe grono pedagogiczne dołącza się do dziecięcych życzeń- winszujemy Babciom i Dziadkom wszystkiego najlepszego.

Joanna Zalewska