Aktualności

Odwiedziny Mikołaja

,,Odwiedził nas św. Mikołaj"

tn_WP_20141205_021.jpg - 119.38 KBŚwięty Mikołaju

Na Ciebie czekamy

Przez okno zmarznięte

Ciągle wyglądamy

 

W przeddzień „Mikołajek” zawitał do naszego przedszkola niezwykły gość. Św. Mikołaj. Mimo, że gość przybył do nas w przedobiedniej porze, ważność tego dnia było widać już od samego rana. Dzieci ubrane na czerwono, uśmiechnięte, zadawały wciąż pytania: „Kiedy przyjdzie Mikołaj?” „A czy na pewno o nas nie zapomniał?”.

Oczywiście Mikołaj nie zapomniał o żadnym z dzieci. Każdemu przyniósł podarunek. Najpierw jednak sprawdził i zapytał Panie, czy dzieci grzecznie się zachowywały, czy zjadały ładnie obiadki i sprzątały po sobie zabawki. Niektóre przedszkolaki musiały złożyć obietnice poprawy. Następnie dzieci zostały obdarowane prezentami. Przedszkolaki w podziękowaniu za prezenty zaśpiewały Mikołajowi piosenki i powiedziały ulubione wierszyki. Był jeszcze moment na wspólną zabawę i na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Św. Mikołajowi tak spodobało się w naszym Przedszkolu, że obiecał odwiedzić nas ponownie. Radości dzieci nie było końca..